Knights of Dragons

Forum dla członków zakonu Knights of Dragons [Drago] i ich gości..


#1 2009-01-24 21:25:46

ArkadioMorelas

Wojownik

Skąd: Centralny-Wschód Polski
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 12
Punktów :   

Pożgnania przyszedł czas.

Siemka. Niestety kończę przygodę z BK. Powodów jest parę min. brak czasu, żona na karku czy brak jakichkolwiek chęci gdyż rozwój się zatrzymuje jeśli nie wpłaci się kasy na rubinki a ja nie zamierzam tego robić kaska na coś przydatniejszego się przyda.
Ale chciałbym życzyć wszystkim samych wygranych walk i samych wysokich miejsc w rankingu.
                                                                                                                              Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-01-24 22:02:34

Sarakel

Administrator

2292457
Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 197
Punktów :   
WWW

Re: Pożgnania przyszedł czas.

Dzięki Arkadio, za wszsytko.. za dobrą grę, walkę.. fajnie mi i chyba się nie będę mylić jak powiem Nam wszystkim extra się z tobą grało!
Nie zapomnimy Cię na pewno, byłeś u Nas troche czasu, znosiłeś mnie i razem z nimi bawiłeś się tą grą.. bo o to chodzi, a nie o sam wynik.. choć top 100 by się przydało
To już jest godne zapamiętania, że taki ArakdioMorelas ,przewinął się, przez nasz zakon, hehe
Powodzenia w Twoim życiu, prawdziwym, może i kiedyś się jeszcze gdzieś zetkniemy..
I zajrzyj czasem tu, na Nasze forum.. jesteś tu zawsze mile widziany!!
Pozdrawiam.. czasem denerwujący ale myślę że ni zły Sarakael


,,Jeżeli ciężka, uporczywa walka daje szczęście - jestem szczęśliwy!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motolipno.pun.pl www.badmintonlegnica.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.grilowanie.pun.pl www.pa-forum.pun.pl