Knights of Dragons

Forum dla członków zakonu Knights of Dragons [Drago] i ich gości..


#1 2008-12-16 21:15:24

Sarakel

Administrator

2292457
Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 197
Punktów :   
WWW

Zmiany, reformacja, ulepszenia..

W związku ze zmianami w radzie, ale także z próbami usprawnienia zakonu, od dnia dzisiejszego obowiązują pewne zmienione prawa:

1. Co miesiąc będzie podsumowywana aktywność każdego z graczy, mierzona poniższym wzorem.

P= (x1-x)/(lvlx5)+(y1-y)-u+rw

P - wspólczynnik aktywności gracza
x1- łup w dniu liczenia
x - łup sprzed miesiąca
lvl - aktualny poziom
y1 - liczba zwycięstw z dnia liczenia
y- liczba zwycięstw sprzed miesiąca
u - Jeśli wojownik przegrał więcej, niż 200 walk w ciągu tego czasu odejmujemy -250
rw - łączna liczba zdobytych rw na wojnach i starciach, które odbyły się w danym miesiącu

Osoba, która uzyska najwyższy wynik, automatycznie uzyska wyższą rangę (chyba, ze już jest w radzie) i odznaczenie "Amulet Smoka", które się niniejszym ustanawia.
Osoba lub osoby, które uzyskają najmniejszy wynik i będą znacznie odstawać od grupy, zostaną poproszone o przeniesienie na określony czas do Akademii. Jeśli tego nie uczyni, zostanie wydalona z zakonu.

2. Ustanawia się też tytuły "Łowcy Farm", "Mistrza Walk Na Gołe Pięści" czy inne do uzgodnienia. Co pewien czas organizowane będą, w różnych terminach konkursy, turnieje dla zakonników. Każdorazowo ktoś z rady uprzedzi, że zaczyna się konkurs. Trzykrotny zdobywca któregoś z tytułów otrzyma ponadto tytuł "Wielkiego Smoka", który będzie widoczny i prezentowany na stronie opisu.

3. Jesteśmy wojownikami. Walczymy w pojedynkach, wojnach i turniejach. Czasami z różnych przyczyn nie możemy powalczyć w wojnie, ale w końcu jest to nasz obowiązek. Dlatego osoba, która nie wklei żadnego poprawnego , zwycięskiego RW w dwóch wojnach z rzędu, będzie zmuszona przejść do akademii, i to też pod warunkiem, ze w akademii ją zechcą. Czas pozostawania poza zakonem jest uzależniony od decyzji mistrza zakonu (może wziąć pod uwagę, że np. mieliśmy remont, przeprowadzkę czy maturę), ale nie tolerowane są ciągłe wymówki, a tym bardziej brak usprawiedliwienia.


,,Jeżeli ciężka, uporczywa walka daje szczęście - jestem szczęśliwy!"

Offline

 

#2 2008-12-16 21:44:54

rochan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

mądre słowa
mnie się podoba
mam nadzieję że nareszcie zapanuje w tym zakonie porządek i zajefajna atmosfera do wspólnej gry

Offline

 

#3 2008-12-17 07:34:36

delkris

Moderator

1376741
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

Hmmm.....
Pomysł (pomysły) nawet fajne..........
Mobilizacja do walk będzie........
Tylko -
AD pkt 1:
A). Dlaczego za nie podnoszenie (sztuczne obniżanie) poziomu ma być wliczane 250pkt do aktywności  ??????
    Czemu ma to służyć ?
B). wzór na aktywność dość skomplikowany - żeby nad tym zapanować to uważam że jedna osoba będzie        miała z tym baaaaardzo dużo roboty     
A poza tym to PAPIERKOWA i czasochłonna robota - gromadzić/spisywać dane sprzed miesiąca, potem z kolejnego i z kolejnego itd.........
Pomysł ciekawy - ale jak to ulepszyć/usprawnić????

AD pkt 2:
ciekawe i atrakcyjne   )
czy zdobędzie popularność ??? - czas pokaże

AD pkt 3:
Jestem nawet i to bardzo ZA !!!!
Dzięki temu z dość dużym prawdopodobieństwem będzie można kalkulować czas trwania wojen i co niektóre zakony, nawet silniejsze brać z zaskoczenia
))))
Myślę że ten pomysł zgra i scali nasz zakon
*************************************

I to by było na tyle

Offline

 

#4 2008-12-17 12:12:35

Sarakel

Administrator

2292457
Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 197
Punktów :   
WWW

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

To już odpowiadam co do Ad1..

Ta praca jest dla osoby co nie musi się męczyć codziennie.. raz w miesiącu się wysilić to nie takie straszne
Po za tym ja omeg również pomagać w liczeniu.. najważniejsze żeby tylko tego konkretnego dnia wkleić wszystkich dane, łupy itd.. kopiuj, wklej.. i tak w kółko.. żeby wszyscy w tym samym momencie byli wklejeni w miarę możliwości.. a potem liczyć można se przez cały tydzień nawet

Co do tych 250 punktów za niepodwyższenie poziomu to chyba rzeczywiście przesada.. nie możemy w końcu zabraniać poziomów podwyższać.. w takim ogólnym zapisie to powinno się dodawać 500 punktów, ja zmieniłem na 250 ale skasuję wogle tą opcje, bo myślę że większości się nie spodoba, ale odejmowaniu punktów za zbyt dużą ilość porażek zostaje, bo nie może być że ktoś w ciągu miesiąca wygra ze 100 pojedynków a przegra z 200

No i chyba juz lepiej bd?

Rada.. dalej, dalej! Wybierać se stanowiska!! W chatboxie są wypisane


,,Jeżeli ciężka, uporczywa walka daje szczęście - jestem szczęśliwy!"

Offline

 

#5 2008-12-20 19:25:48

Vordum

Dowódca Armii

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 100
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

Mnie się podoba!!!
Mam nadzieję że to przyniesie efekty!!!

Offline

 

#6 2008-12-22 19:15:50

don Hoflando

Wojownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

Pomysł oceniam na 5, ale ten wzór jt naprawdę skomplikowany i dużo pracy z nim by to wszystko obliczyć. Cos mniej skomplikowanego by się przydało, bo nie wiem, czy wszyscy zechca męczyć się z takim wzorem...   
pozdrawiam

Offline

 

#7 2008-12-22 23:32:08

Sarakel

Administrator

2292457
Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 197
Punktów :   
WWW

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

don Hoflando napisał:

Pomysł oceniam na 5, ale ten wzór jt naprawdę skomplikowany i dużo pracy z nim by to wszystko obliczyć. Cos mniej skomplikowanego by się przydało, bo nie wiem, czy wszyscy zechca męczyć się z takim wzorem...   
pozdrawiam

hehe.. pewnie że nie każdy bd chciał się męczyć z tym wzorem.. prostszy nie może być <i tak juz uprościłem go>

Liczyć będzie każdemu jedna osoba z rady.. na to stanowisko delKris sie zgłosił
On co miesiąc dzielnie bd liczyć wszystkim i zobaczymy kto najaktywniejszy w zakonie a kto do akademii się nadaje narazie co najwyżej


,,Jeżeli ciężka, uporczywa walka daje szczęście - jestem szczęśliwy!"

Offline

 

#8 2008-12-30 22:49:09

bajlo

bajlo niszczyciel

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 130
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

tu sprawdzimy kto naprawde jest aktywny i wogole zarypisty pomysl

Ostatnio edytowany przez bajlo (2008-12-30 22:59:52)

Offline

 

#9 2008-12-30 22:55:42

rochan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

szefu to fajnie wymyślił więc nie dziwie się większości się to podoba

Offline

 

#10 2009-03-27 20:12:12

szokobanan

Uczeń Pogromcy Smoków

Skąd: Kostrzyn
Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

bywała chwila że aktywność mi spadła ale żeby odrazu do karceru

Offline

 

#11 2009-03-27 20:19:28

szokobanan

Uczeń Pogromcy Smoków

Skąd: Kostrzyn
Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zmiany, reformacja, ulepszenia..

dużo roboty przy tym będzie - podliczacz będzie najbardziej aktywny dużo danych psu w du..
pomysł fajny - tylko czy naprawdę aż tak konieczny ??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prof-mat-fiz.pun.pl www.budownictwo89.pun.pl www.shahid-kapur.pun.pl www.pocketmonsters.pun.pl www.pnp.pun.pl